پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم

آزمایشگاه مرکزی پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم


آزمایشگاه مرکزی پژوهشگاه در سال 1397 بعنوان Core Facility و با هدف ارائه خدمات به همه اساتید محترم راه اندازی گردید. هم اکنون ضمن استقرار سیستم مدیریت کیفیت و با بهره گیری از تجهیزات مدرن، امکان انجام آزمایش های ملکولی، کشت سلولی و ...، بررسی متابولومیکس و پروتئومیکس با استفاده از دستگاه تاندوم مس- ABSCIEX/API3200- و مطالعات پایه بر روی ماهی زبرا بعنوان مدلی پذیرفته شده برای تحقیقات بیومدیکال و دارویی، فراهم می باشد


ادامه

 

No Title

آزمايشگاه تحقیقاتی - بالینی ديابت و بيماريهاي متابوليک

اين آزمايشگاه در سال 1389 با هدف ارائه خدمات به بيماران مبتلا به ديابت و بيماريهاي متابوليک راه اندازي گرديده و داراي بخشهاي مختلف بيوشيمي، هورمون شناسی، هماتولوژي و ميکروب شناسي مي‌باشد. آزمايشگاه مجهز به انواع تجهيزات معتبر مانند الکتروکمی لومينسانس،HPLC و ... بوده و سيستم مديريت کيفيت در اين آزمايشگاه نيز اجرا گرديده است.

 

No Title

آزمایشگاه بیوشیمی تخصصی و نانو بیوسنسور

آزمایشگاه بیوشیمی تخصصی و نانو بیوسنسور

آزمایشگاه بیوشیمی تخصصی و نانوبیوسنسور بمنظور گسترش پژوهش های بنیادی و کاربردی و ایجاد و تقویت ارتباط بین رشته ای و ارائه راه حل های مناسب تشخیصی، درمانی و همچنین اندازه گیری آنالیت ها با استفاده از عناصر و مواد زیستی تاسیس گردیدند

آزمایشگاه ژنتیک پژوهشگاه

آزمایشگاه ژنتیک پژوهشگاه

آزمایشگاه ژنتیک در سال 1382 با توجه به ضرورت و اهميت تمركز بر مطالعات ملكولي و سلولي در زمينه بيماريهاي غدد و متابوليسم راه‌اندازي گردید. با راه اندازی این آزمایشگاه مطالعات سلولی و ملکولی در زمینه بیماری های غدد و متابولیسم با مشرکت مراکز مختلف علمی و تحقیقاتی داخلی و خارجی امکان پذیر گردیده است.

آزمایشگاه مدل سازی و پروتئین شیمی

آزمایشگاه مدل سازی و پروتئین شیمی

تحقیقات بین رشته ای امروز به موضوعی متداول بدل شده است. در تعریف پروژه های تحقیقاتی آزمایشگاه مدلسازی و پروتئین شیمی نیز ارتباط بین این دو رشته در نظر گرفته شده است.

آزمایشگاه غذا و دارو پژوهشگاه

آزمایشگاه غذا و دارو پژوهشگاه

آزمایشگاه غذا و دارو در سال 1384 به منظور تعیین مقدار و کنترل کیفیت مواد غذایی غنی شده با ویتامین های محلول در آب و چربی تأسيس شده است و در این زمینه همکار (آکردیته )وزارت بهداشت است.

 

No Title