دانشگاه علوم پزشکی تهران

صفحات سایت / گروه اصلی

   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰

فراخوان گرنت های پژوهشی بین المللی

فراخوان گرنت های پژوهشی بین المللی

گرنتها کمک ها و مساعدتهایی هستند که دریافت کنندگان آنان مجبور به بازپرداخت آنان نیستند، و به بیان دیگر بلاعوض میباشند. دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی و سازمان هایی که این کمک ها را ارائه می دهند، معمولا به نیاز مالی و شایستگی تحصیلی متقاضیان گرنت توجه می کنند. البته ممکن است شرایط و معیارهای دیگری برای دریافت گرنتها وجود داشته باشد که متقاضی باید هنگام درخواست گرنت به آنها توجه نماید. 

دفتر روابط بین الملل پژوهشگاه در راستای توسعه و گسترش فعالیتهای پژوهشی دانشگاه، شرکت پژوهشگران ایرانی در پروژه های بین المللی، استفاده ازامکانات ارائه شده توسط سازمانها و مراکز بین المللی جهت فعالیتهای پژوهشی و ارتقاء همکاریهای بین محققین این دانشگاه و مراکز پژوهشی دیگر کشورها، اقدام به معرفی برخی از گرنتهای بین المللی معتبر به همراه لینک آنان در این وبسایت نموده است.

نکته مهم: لازم به ذکر است که انعکاس این گرنتها در وبسایت معاونت پژوهشی بین الملل صرفا جهت اطلاع رسانی بوده و لذا مسئولیت کسب اطلاعات تکمیلی در مورد گرنتها و حصول اطمینان از اینکه استفاده از هر یک از گرنتهای مذکور مغایربا قوانین کشوری و آیین نامه های دانشگاهی ایران نباشد، صرفا به عهده متقاضی میباشد.

 

فراخوان‌های سال ۱۳۹۹


 پژوهش‌های COVID-۱۹

 

جهت اطلاع از لیست به روز شده گرنتهای بین المللی اینجا کلیک نمایید. (این لیست در فواصل زمانی منظم بروز رسانی میشود)