دانشگاه علوم پزشکی تهران

اخبار و تازه ها / گروه اصلی

   ۱۳۹۹/۰۳/۲۷

ارسال پیام تبریک رئیس دفتر ارتباط با دانش اموختگان دانشگاه به رئیس پژوهشگاه

رئیس دفتر ارتباط با دانش اموختگان دانشگاه دریافت جایزه سالانه "پزشک بالینی بین المللی" انجمن متخصصین غدد بالینی آمریکا را به رئیس پژوهشگاه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم، در این نامه که به امضای دکتر مسلم بهادری، رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشکی تهران رسیده است، ایشان ضمن تشکر از دکتر لاریجانی در انتقال دانش و تجربه به دانشجویان نسل جدید و آینده، ایشان را معلمی شایسته خواند که در جامعه علمی و دانشگاهی کشور  نقش تاثیر گذاری داشته اند.

دکتر بهادری با بیان اینکه کسب این جایزه که به پاس دانش، تجربه، دستاورد ها و خدمات ارشمند دکتر باقر لاریجانی در زمینه های تشخیص و ارائه مراقبت های بالینی به افراد مبتلا به بیماری های غدد دون ریز و چاپ آثار علمی متعدد در نشریات بین المللی در حوزه علوم بالینی  اهدا شده است برای ایشان آرزوی موفقیت های روزافزون کرد.

گفتنی ست، جایزه سالانه"پزشک بالینی بین المللی" از سوی انجمن  متخصصین  بالینی غدد درون ریز امریکا  به پاس دانش، تجربه، دستاوردها و خدمات ارزشمند دکتر باقر لاریجانی در زمینه های تشخیص و ارائه مراقبت های بالینی به افراد مبتلا به بیماری های غدد درون ریز به وی اهدا شده است.

جهت مشاهده فایل نامه اینجا را ببینید.