Interio

پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم دانشگاه علوم پزشکی تهران

قطب علمی منتخب کشور، همکار سازمان بهداشت جهانی در پژوهش، آموزش، و مدیریت استئوپروز و دیابت
نقشه سایت   En   Fa

1397/11/01 | Creator: 130

نشست صمیمانه مدیر روابط عمومی پژوهشگاه با رابطین خبری مراکز تحقیقاتی وابسته به پژوهشگاه یکشنبه 16 دی ماه سال جاری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم، در ابتدای این نشست، دکتر حسین ادیبی مدیر امور پژوهشی ضمن خیر مقدم به همکاران روابط عمومی، اظهار امیدواری کرد نشست همکاران روابط عمومی واحدهای پژوهشگاه ثمرات خوب و مبارکی برای ارتقای سطح اطلاع رسانی پژوهشگاه داشته باشد.

در ادامه این نشستT دکتر آزاده حبیبی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل پژوهشگاه با اشاره به نقش و اهمیت جایگاه روابط عمومی در سازمان‌ها، روابط عمومی را گوش شنوا، چشم بینا و زبان گویای هر سازمان برشمرد و این نقش را نقشی بی‌بدیل در سلسله امور اجرائی سازمان‌ها دانست.

برگزاری دوره های آموزشی رابطین روابط عمومی جهت توانمند سازی رابطین، ارتباط مستمر رابطین با روابط عمومی پژوهشگاه ، یه لیست جامع از محصولات پژوهشی و آموزشی مراکز، تکمیل بانک اطلاعاتی همکاران پژوهشگاه، تهیه آرشیو سمعی و بصری مراکز، تسهیل هماهنگی جهت ایجاد ارتباطات رسانه‌ای، به روزرسانی مداوم و درج محتوا در وب سایت های مراکز از جمله موارد مطرح شده در این جلسه بود.

در بخش پایانی این نشست برخی از همکاران نظرات خود را ارائه کردند.