دانشگاه علوم پزشکی تهران

صفحات سایت / گروه اصلی

   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰

فراخوان گرنت های پژوهشی بین المللی

فراخوان گرنت های پژوهشی بین المللی

گرنت ها کمک ها و مساعدتهایی هستند که دریافت کنندگان آنان مجبور به بازپرداخت آنان نیستند، و به بیان دیگر بلاعوض میباشند. دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی و سازمان هایی که این کمک ها را ارائه می دهند، معمولا به نیاز مالی و شایستگی تحصیلی متقاضیان گرنت توجه می کنند. البته ممکن است شرایط و معیارهای دیگری برای دریافت گرنتها وجود داشته باشد که متقاضی باید هنگام درخواست گرنت به آنها توجه نماید. 

دفتر روابط بین الملل پژوهشگاه در راستای توسعه و گسترش فعالیتهای پژوهشی دانشگاه، شرکت پژوهشگران ایرانی در پروژه های بین المللی، استفاده ازامکانات ارائه شده توسط سازمانها و مراکز بین المللی جهت فعالیتهای پژوهشی و ارتقاء همکاریهای بین محققین این دانشگاه و مراکز پژوهشی دیگر کشورها، اقدام به معرفی برخی از گرنتهای بین المللی معتبر به همراه لینک آنان در این وبسایت نموده است.

نکته مهم: لازم به ذکر است که انعکاس این گرنتها در وبسایت معاونت پژوهشی بین الملل صرفا جهت اطلاع رسانی بوده و لذا مسئولیت کسب اطلاعات تکمیلی در مورد گرنتها و حصول اطمینان از اینکه استفاده از هر یک از گرنتهای مذکور مغایربا قوانین کشوری و آیین نامه های دانشگاهی ایران نباشد، صرفا به عهده متقاضی میباشد.
 

فراخوان‌های سال ۱۳۹۹

جهت اطلاع از لیست به روز رسانی شده گرنت های بین المللی اینجا کلیک نمایید. (این لیست در فواصل زمانی منظم بروز رسانی میشود)