دانشگاه علوم پزشکی تهران

کارگاه و سمینارها / رویدادهای آتی

   ۱۳۹۸/۰۵/۰۷

کالج بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران دوره‌های آمادگی آزمون «IELTS» را برگزار می‌کند.

کالج بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران دوره‌های آمادگی آزمون «IELTS» با سیستم آموزشی منحصربه‌فرد ICCS برگزار می‌کند.

افرادی که به حضور در عرصه‌های بین‌المللی کار و تحصیل می‌اندیشند پیش‌شرط مهم برای هرگونه اقدام و برنامه‌ریزی داشتن نمره در آزمون IELTS است ازاین‌رو کالج بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران با بیش از 170 سال سابقه در حوزه‌های حساس و خطیر آموزش پزشکی، با معرفی روش منحصربه‌فرد ICCS علاقه‌مندان را به تضمینی یک‌باره و نتیجه محور دعوت می‌کند.
سیستم نوآور و حمایتگر ICCS شامل مجموعه‌ای از فرآیندهای آموزشی است که دستیابی به نمره هدف فرد را با یادگیری استاندارد زبان انگلیسی دنبال می‌کند.
ماهیت ICCS از تصمیم و برنامه‌ریزی تا موفقیت کامل، نظم و سامان آموزشی است. در این سیستم فرآیندها در بخش‌های مدیریت آموزشی، آموزش، نظارت و ارزیابی به‌گونه‌ای چیدمان شده‌اند که در تعامل با یکدیگر و به‌صورت مستقل و پویا قدم‌به‌قدم فرد را تا رسیدن به نمره هدف همراهی و حمایت می‌کند.
ICCS توالی سامان‌یافته ورودی، پردازش، بازخورد و خروجی را تمرین و تکرار می‌کند و در صورت مشاهده خروجی‌های کمتر از انتظار بلافاصله با استفاده از بازخوردهای ثبت‌نام‌شده در سامانه جامع الکترونیک کالج و تجدیدنظر هدفمند در برنامه‌ریزی اختصاصی، ICCS خروجی مدنظر را در آزمون پیش رو به افراد هدیه خواهد داد.
علاقه‌مندان برای ثبت‌نام می‌توانند به سایت WWW.TUMScollege.com مراجعه و یا با تلفن 61981 تماس بگیرند.